Odnawianie mebli

Zastanawiasz się czy zmieniać stare meble i kupić nowe? A może lubisz je i czujesz do nich sentyment ale potrzebne są Ci zmiany?

Jeśli tak, to trafiłaś/trafiłeś pod właściwy adres! Zajmujemy się stylizacją i odnawianiem starych mebli.

W ramach odnawiania starych mebli możemy zmienić kolor na wybrany z szerokiej palety barw. Możemy wykończyć go w wybranym przez Ciebie stylu. Jeśli poddany odnawianiu stary mebel ma zostać unowocześniony lub nowy postarzony, bez problemu zrobimy to dla Ciebie. U nas wszystko jest możliwe! Każdy mebel, który opuszcza naszą pracownię staje się ręcznym dziełem sztuki, który zachwyca swoim wyglądem, a nowy duch inspiruje do dalszych zmian.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, chcemy sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów nie tylko w zakresie odnawiania mebli drewnianych ale także aranżowania całych przestrzeni i pomocy w wyborze dodatków, które nadadzą charakter całej stylizacji. Na każdym etapie realizacji kontaktujemy się z Klientem i przesyłamy zdjęcia z poczynionych już prac. Wszystko wykonujemy z najwyższą starannością o czym świadczą zaprezentowane przez nas odnowione stare meble znajdujące się w salonie stacjonarnym lub w naszym portfolio na stronie.

Od czego zacząć zastanawiając się nad odnawianiem mebli !!!

  • jeśli przyszedł czas na zmiany i chcesz na nowo zaaranżować lub odnowić stare meble, które już posiadasz przyjdź do nas
  • opowiedz nam o swoim wymarzonym wnętrzu, kolorystyce, meblach
  • pokaż nam zdjęcia wnętrz i mebli, które chcesz odmienić
  • powierz nam swój mebel. Jeśli go nie masz my znajdziemy go specjalnie dla Ciebie
  • wspólnie wykonamy projekt odnowienia mebli, wybierzemy kolorystykę i sposób wykończenia.
  • jeśli mebel wymaga zmian tapicerskich lub drobnej pomocy stolarskiej, nie przejmuj się zrobimy to dla Ciebie.

A potem już tylko pozostaje cieszyć się odnowionymi meblami i wnętrzami w nowej aranżacji.

PRZED

Porównanie 4 1

PO

Porównanie 4 2

PRZED

Porównanie 1 1

PO

Porównanie 1 2

PRZED

Porównanie 2 1

PO

Porównanie 2 2

PRZED

Porównanie 3 1

PO

Porównanie 3 2
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij